Правильно зберігайте кавові зерна і заварку - 5 порад для повноцінного аромату.

22.10.2019
Правильно зберігайте кавові зерна і заварку - 5 порад для повноцінного аромату.

Щоб зберегти аромат кави, слід дотримуватися декількох порад щодо зберігання кави.

Що може бути кращим від запаху свіжозавареної кави - особливо вранці, після перших ще трохи сонних кроків?
Ніс відчуває аромат кави і вже після перших ковтків Ви відчуваєте себе знову бадьорим.
Щоб мати цю насолоду щодня, врахуйте кілька порад щодо зберігання кави. Інакше кавовий напій втрачатиме і приємний запах, і інтенсивний смак через деякий час.
У цій статті Ви можете прочитати корисні поради як і де найкраще зберігати каву і яка консистенція кави потрібна для довготривалого аромату.

Ну а придбати/купити кавомашину чи кавоварку  Ви можете у нашому Інтернет магазині. Ціни Вас приємно здивують.

1. Купуйте зерна замість меленої кави.

Незмелене зерно кави - найкраща "упаковка" для кавового аромату, який дуже легко вивітрюється. Змелена кава має значно більшу поверхню для взаємодії з киснем і тому швидше втрачає аромат.
Це означає, що наявні у каві олії, жири та воски швидко окислюються і через деякий час кава може мати прогірклий смак.
Щоб мати свіжий та насичений смак кави, її зерна слід молоти незадовго до приготування, що і роблять більшість сучасних автоматичних кавомашин. Типовий характер кави, тобто чи вона має м`який чи пряний смак, від того не змінюється.
Він, характер кави, залежить виключно від конкретного виду кави. Широкий вибір кавових машин та кавоварок Ви знайдете у нашому інтернет магазині, у розділі кавомашинита кавоварки

2. Правильна банка для кави.

 Якщо ви просто залишите свою каву у відкритій упаковці, аромат утече швидше, ніж ви зможете випити цей чудовий напій .
Взагалі прийнято вважати що кисень, сторонні запахи, волога, тепло і світло негативно впливають на смак кави. Особливо це стосується вже змеленої кави. Тому її слід зберігати у відповідному контейнері.
Оптимальний контейнер - непрозора керамічна банка з гумовим ущільненням.
Таким чином ні світло, ні волога, ні кисень не проникають до кави.

Також добрими є банки з нержавіючої сталі: матеріал дуже міцний та довговічний, без іржі та нейтральний.
А от контейнери з речовин, які можуть мати власний запах, наприклад, пластикові упаковки, не рекомендується використовувати для зберігання змеленої кави.
Банку з кавою треба завжди зберігати в прохолодному та сухому місці.

Кавові зерна Ви можете подвійно захистити, якщо ви вкладете їх у банку у мішечку - це запобігає попаданню світла і поглинає всю наявну вологу до того, як кава може вступити в контакт з нею.

3. Зберігайте Вашу каву в прохолодному місці, але не в холодильнику.

Про правильну температура зберігання кави було багато суперечок. Однак тепер переважає думка, що зерна або змелену каву потрібно зберігати в прохолодному, захищеному від сонця місці на кухні або навіть у морозильній камері холодильника.Там уже відкрита кава зберігається до чотирьох разів довше.
Звичайна камера холодильника не підходить як місце зберігання.
Причина: хоча холод взагалі корисний для збереження аромату, вологість у холодильнику вища, ніж у морозильній камері.
А волога негативно впливає на аромат кави. Крім того, у холодильнику багато запахів, які кава може всмоктувати, як губка.
Якщо ви не хочете мати кави із запахом сиру чи чебрецю, то вам слід утриматися від холодильника як сховища для кави.

4. Кавові пакети з клапаном.

Кращі заклади, які обсмажують зерна кави, насипають їх у пачку, на задній частині якої розташований клапан.І на це є вагома причина: після смаження кава ще дозріває і виділяє вуглекислий газ (СО2).
Через цей клапан газ може витікати, але повітря ззовні не може потрапити в пачку.
Без клапана в упаковці вона може лопнути. Для економії витрат деякі компанії, що обсмажують, просто проколюють отвір в упаковці або не запаковують зерна герметично з самого початку.
А це в свою чергу шкодить аромату. Кавові пакети з ароматичними клапанами для свіжих зерен є безумовно вартісною інвестицією.
Ви також можете придбати їх окремо в спеціалізованих магазинах або в Інтернеті. Вони є багаторазовими, але для кожного сорту кави Ви повинні використовувати окремий пакет.

5. Не купуйте і не перемелюйте велику кількість кави

Каву можна зберігати невідкритою протягом одного-двох років - але часто Ви все одно можете спокійно вживати цей гарячий напій і після закінчення терміну придатності.Але купівля (із запасом - як хом`ячок) великої кількості кави буде за рахунок якості.
Для кавових зерен запас рекомендується робити максимум два місяці, для порошків навіть менше місяця. Після цього каву звичайно що можна вживати, але вона втрачає якість, незважаючи на правильне зберігання.Також переконайтеся, що Ви наповнюєте в кавову машини приблизно стільки зерен, скільки потрібно для заварювання. Тому що контейнер машини не є оптимальним місцем для зберігання зерен .

Ви відразу відчуєте різницю

Якщо Ви візьмете до уваги згадані заходи для зберігання кави, то це забезпечить Вам значно довше якість та аромат, ніж коли Ви залишите відкриту упаковку просто так на кухні.
Цю різницю помічають не тільки експерти: Ви просто понюхайте пачку свіжокупленої кави і одразу після цього понюхайте пачку, яку ви використовували вдома без рекомендованих заходів.
А у смаку відмінності стають ще чіткішими: нова кава видається свіжою та ароматною, а інша - плоскою, неживою та несвіжою.

P.S. Кавова гуща

Навіть кавова гуща є для чогось добра. Більшість людей просто скидає кавову гущу з фільтра або кавомашини в смітник. Але кавову гущу можна використати краще.
Передусім: використання її як добрива. Кавова гуща приваблює дощових черв’яків, які в свою чергу розпушують ґрунт. Крім того, це сприяє сильнішому росту рослин .
Також, особливо жінки, цінують кавову гущу як речовину для догляду за обличчям. Використовується для очищення, вона забезпечує м’яку шкіру. 

Ваш номер телефону: